PallasClinic Atsauksmes

Atsauksmes no mūsu pacientiem no visas pasaules.

Review
Baiba, Olaine
5.0
2023

Imunologs man izrakstīja ozona terapiju imunitātes stiprināšanu. 10 procedūras katru otro dienu, tilpums 200, intravenozi. Procedūras efekts ir kumulatīvs, un to, visticamāk, jutīsiet vai nu pēc visām procedūrām, vai arī pēdējās reizes. Pašā sākumā es to slikti panesu. Ja jūsu ķermenī ir infekcija, pastāv iespēja, ka tā pasliktināsies ar ozonu. Bet nekādā gadījumā neatsakieties no procedūras. Tur arī ir lietas būtība. Ozons "pabeigs" šo infekciju. Rezultātā es saņēmu spēka pieplūdumu, mans garastāvoklis ievērojami uzlabojās, es varēju izvairīties no slimošanas, kad mani kolēģi un bērns bija slimi (un ar manu imunitāti tas vispār ir brīnums).

Review
Diana, Latvija
5.0
2021

2019. gada janvārī pirmo reizi tiku Rīgas slimnīcā ar psoriāzi (dienas stationcars) Uzlabojums bija minimāls, tāpēc saku meklēt alternatīvas. Pallas Clinic man piedāvāja intravenozas ozona terapijas kursu, kas sastāvēja no 10 procedūrām, kas maksāja 400 eur (1 procedūra 40 eur). Es jautāju arī savam ģimenes ārstam, cik šis kurss ir efektīvs un vai ir jēga to darīt. Viņš atbildēja, ka, protams un es piekritu. Es nekad nebiju neko dzirdējusi par ozona terapiju līdz šim. Viena piebilde – oficiāli psoriāze nav pilnībā izpētīta un to nevar izārstēt. Maksimālais, ko sniedz psoriāzes ārstēšana slimnīcā, ir remisija. Pēc ozona terapijas kursa man bija remisija 6 mēneši, kas mana gadijumā ir daudz (apkures sezona). Oktobri/Novembrī noteikti braukšu atkartot

Review
Reicela, Krūts vēzis
5.0
2023

Vēlos arī izteikt pateicību jūsu komandai, medmāsām un atbalsta personālam, kas nenogurstoši strādāja, lai nodrošinātu manu komfortu un labsajūtu katras vizītes laikā.

Review
Cristina, Krūts vēzis
5.0
Augusts 2022

Jūs esat ne tikai spēlējis nozīmīgu lomu manā ceļā uz atveseļošanos, bet arī atstājis neizdzēšamas pēdas manā dzīvē. Jūsu nelokāmā apņemšanās pret saviem pacientiem un onkoloģijas jomu ir patiesi slavējama.

Review
Ivana, Smadzeņu audzējs
5.0
Maijs 2023

Par asistentēm ieteiktu visiem Pallas klīniku un dakteres Ingu un Elvīru, jo viņas mums tiešām ļoti palīdzēja. Ir vērts mēģināt, jo vienmēr ir cerība.

Review
Vanesa, Olnīcu Vēzis
5.0
2023

Es rakstu, lai dalītos ar savu neticamo veiksmes stāstu un izteiktu visdziļāko pateicību par revolucionāro ārstēšanu, ko saņēmu jūsu klīnikā, iesaistot vēža dendritiskās šūnas.

Review
Hubert, Glioblastoma
5.0
2023

Jūsu profesionalitāte, zināšanas un līdzjūtīgā pieeja būtiski mainīja manu kopējo pieredzi, un es esmu patiesi pateicīgs par izcilo pakalpojumu līmeni, ko sniedzat jūs un jūsu komanda.

Review
Peter, Aizkuņģa dziedzera vēzis
5.0
Oktobris 2021

Es zinu, ka atnācu ārstēties, bet jūtu, ka ieguvu jaunus draugus un jūs visi palīdzējāt manas procedūras padarīt gandrīz patīkamas 😊

Review
Tony, Aizkuņģa dziedzera vēzis
5.0
Marts 2023

Jūsu vēstījums ir jauks un ļoti pārdomāts. Lai kas arī notiktu, jums visiem būs vieta manā sirdī, lai saņemtu palīdzību un atbalstu, ko es saņēmu.